Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami

Komercyjnymi oraz wspólnot mieszkaniowych

Przedsiębiorstwo POLZEN jest prywatnym licencjonowanym przedsiębiorstwem (nr licencji 3542) działającym od 2000 roku w sektorze zarządzania nieruchomościami. Jako administrator działający na trójmiejskim rynku zdobyliśmy szerokie grono klientów i ugruntowaną pozycję.

Misją Przedsiębiorstwa „POLZEN” jest nie tylko utrzymanie nieruchomości wspólnej w niepogorszonym stanie technicznym ale również podnoszenie jej wartości i wartości poszczególnych lokali. Zadania te realizujemy głównie ze środków pieniężnych wspólnot mieszkaniowych, kredytów bankowych i w ramach uchwalonych przez wspólnoty rocznych planów gospodarczych.

Wdrażana przez nasze Przedsiębiorstwo we Wspólnotach z którymi podjęliśmy współpracę polityka racjonalizacji kosztów zakupu dostarczanych dla budynku mediów, szczególnie ciepła, prowadzi do minimalizacji kosztów utrzymania lokali, zaś uwolnione w ten sposób środki, pozwala angażować w zachowanie substancji lokalowej.

Stały, niezachwiany wzrost liczby obsługiwanych wspólnot mieszkaniowych w starszych obiektach i w obiektach całkowicie nowych zbudowanych przez deweloperów to potwierdzenie jakości naszych usług.

Mając na uwadze fakt, iż czynności zarządcy obejmują wiele zadań prawnych, technicznych, finansowych, proponujemy Państwu świadczenie w zakresie kompleksowych usług.

 onas

skanowanie0001skanowanie0002

 

Zadzwoń do nas